Гідропідйомник

Гідропідйомник (или гидростол), он же ножичний підйомник – це різновид підйомного обладнання для переміщення вантажів в вертикальній площині. Гідропідйомники надійні в роботі, і не вимагають реєстрації, спеціального навчання для їх експлуатації.

Виготовляємо гідравлічні підйомники під замовлення, базові характеристики:

гідропідйомник купити у виробника

Конструкція гідростола

Пристрій складається з наступних вузлів:

  • ножничний механізм;
  • платформа, на якій розміщується вантаж (кришка);
  • основа підйомного столу;
  • гідроциліндри та гідравлічна маслостанцій.

гідро-підйомник

Гідропідйомники: принцип дії

За допомогою маслостанції гідропідйомник приводиться в дію. Гідро-підйомник піднімається таким чином: під час підйому механізму гідравлічне масло надходить в гідравлічні циліндри під тиском. Опускання: під вагою підйомної платформи масло стікає самопливом і таким чином опускається і перетікає в бак маслостанции.

Гідропідйомник не рекомендується перенавантажувати, понад нормативних значень, також потрібно проводити профілактичні огляди, для мінімізації витрат на їх обслуговування.

Виробництво підіймального обладнання

Завод “Київліфт” займається виробництвом підйомних платформ, гідравлічних підйомників і іншого вантажопідйомного обладнання вже більше 10-ти років. Його виробництво розташоване в місті Біла Церква на Київщині.

гідропідйомники на виробництві

У виставковому залі налічується близько 20 одиниць підйомних механізмів з різноманітними поширеними конфігураціями. Де представлені підйомники різних конфігурацій: висота підйому, вантажопідйомність і параметрів кришки столу. Попередньо записавшись, Ви можете відвідати виставковий зал заводу.

гідропідйомники на складі виробника

На гідропідйомники виробник надає гарантію від 36 календарних місяців, а також гарантійне обслуговування по всій території України.

Купити гідропідйомник або інше підйомне устаткування Ви можете у відділі продажів.


Більш детально з продукцією виробника можна ознайомитися на сайті виробника, на сторінці: «гідропідйомник».