Підйомні платформи

Гідравлічна підйомна платформа – різновид вантажного підйомного обладнання, призначена для вертикального підйому вантажів. Використовуються на підприємствах з різним профілем робіт, де є неможливим використання інших видів підйомних механізмів.

Продаємо під замовлення і зі складу, ціна / якість, основні технічні характеристики:

купити підйомні платформи

Підйомні платформи. Технічні характеристики

  • Підйомна висота: до 12000 мм;
  • Вантажопідйомна здатність: до 30 000 кг;
  • Габарити: довжина – 1350-11000 мм; ширина – 700-6000 мм; висота в складеному стані від 200 мм.

Конструктивні особливості

Ножичний підйомник (він же: підйомний стіл) виглядає як металева прямокутна платформа (кришка) з декількома парами ножиць, яка під дією гідравлічних циліндрів і системи важелів рухається у вертикальній площині. Також гідравлічний стіл укомплектований стаціонарною гідравлічною станцією, яка живиться від мережі змінного струму. Дана підйомна техніка має складну щоглу, яка розсувається за принципом роботи ножиць. Може включати в себе від однієї до шести пар таких підйомних важелів.

ножичний підйомник конструкція

Всі механізми даного типу обладнуються спеціальним захистом двигуна, що дозволяє здійснювати максимально ефективну роботу і підйом вантажів на велику висоту, а також забезпечує плавний хід платформи.

Область застосування підйомних платформ

Ножичні гідравлічні підйомники мають широку сферу застосування, вони є незамінним обладнанням на таких об’єктах:

  • склади і складські приміщення;
  • промислові підприємства;
  • торгові та логістичні центри і ін.

Сучасні підйомники можуть мати два незалежних пульта управління.

гідравлічні підйомні платформи

Підйомні столи і платформи. Переваги

Підйомники ножичні гідравлічні мають ряд переваг, серед яких:

  • мобільність (займають мінімальний простір в неробочий час);
  • безпеку (укомплектовані спеціальними пневматичними блокувальниками);
  • безшумність роботи;
  • довговічність.

Принципова відмінність ножничного підйомника від інших видів підйомного обладнання – відсутність механізмів над рівнем майданчика. Завдяки цій особливості, гідравлічний підйомник ножичний можна використовувати на об’єктах з архітектурними обмеженнями (наприклад, по висоті). Величезною перевагою є можливість здійснювати завантаження/розвантаження з будь-якої з чотирьох сторін.

Гідравлічні підйомники можна використовувати як в приміщенні, так і за його межами.

гідравлічні платформи

Вантажні підйомні платформи: ціна, продаж і доставка

Купити гідравлічні підйомники ножичні або інші види підйомного обладнання, яке виготовляє підприємство «Київліфт», Ви можете, зателефонувавши нам за телефоном, вказаним на сайті або заповнити форму нижче.

Доставка підйомного обладнання здійснюється по всій території України. Плідйомна платформа виготовляються з високоякісних комплектуючих, продукція проходить всебічні випробування на всіх стадіях виробництва.

Якщо у Вас залишилися питання або Ви готові оформити замовлення, звертайтеся до нашого торгового відділу. Наші менеджери допоможуть вибрати найбільш підходящий вид обладнання для Вашого бізнесу.


Більш детально з продукцією заводу “Київліфт” можете ознайомитися на сайті виробника, на сторінці: «підйомні столи та платформи».