Вантажні ліфти підйомники

Вантажні ліфти – це досить затребуване підйомне устаткування, яке монтується не тільки всередині приміщення, але також на відкритому просторі (в залежності від побажань клієнта та архітектурних особливостей будівлі). Вантажний ліфт для складу дозволяє піднімати та опускати вантажі між поверхами, полегшуючи ручну працю персоналу. Обрати й купити:

 

Вантажні ліфти підйомники: сфера використання

Різні моделі вантажних підйомних ліфтів можуть використовуватися на таких об’єктах:

 • магазини, супермаркети і торгові комплекси;
 • кафе і ресторани;
 • банківські відділення, бібліотеки та архівні приміщення;
 • автосервіси і домашні гаражі;
 • складські приміщення та виробничі підприємства та ін.

вантажний ліфт підйомник

На всіх перерахованих вище об’єктах підйомне устаткування купується з метою підвищення продуктивності підприємства і ефективності роботи компанії, а також для збільшення вантажообігу на складі.

Гідравлічний вантажний ліфт підйомник: класифікація

Існують такі основні різновиди вантажних ліфтів-підйомників:

 • шахтний підйомник;
 • консольний підйомник;
 • ножичний підйомник гідравлічний.

Розглянемо більш детально кожен з типів вантажних підйомних механізмів:

Шахтний ліфт вантажний

шахтний підйомник

Шахтний підйомник – це різновид вантажопідйомного пристрою, яка включає в себе наступні основні елементи конструкції:

 • шахта ліфта (самонесуча вертикальна металева конструкція);
 • вантажна кліть (платформа);
 • система направляючих.

Шахтний підйомник ліфт може встановлюватися в приміщенні і за його межами. При необхідності, шахту підйомника можна обшити захисним матеріалом, що дозволить не тільки захистити пристрій від впливів погодних умов (в разі розташування підйомника зовні приміщення), але і додасть естетичний зовнішній вигляд конструкції.

Випадання або пошкодження вантажів, що переміщуються на вантажній платформі шахтних підйомників, виключається завдяки установці огорожі по периметру кліті підйомного пристрою. Дані огорожі, як правило, облицьовані сіткою або листом. Таким чином, забезпечується безпечне транспортування продукції.

Консольний підйомник

консольний підйомник ліфт

Підйомник консольний – це ліфти вантажні, конструкція яких відрізняється від конструкції шахтних підйомників. В даному випадку, несучою конструкцією є щогла, а не шахта з металевим каркасом.

Консольні підйомники ідеально підходять для підприємств, на яких переважають процеси по переміщенню легких вантажів або вантажів середньої важності. Цей різновид вантажних ліфтів є найбільш бюджетним рішенням.

Так само, як і шахтний підйомник, консольний підйомний пристрій може монтуватися не тільки в міжповерховому перекритті приміщення, але і на вулиці. Підйомна платформа консольних підйомників приводиться в рух за рахунок роботи гідравлічного приводу.

Підйомники консольні мають плавний хід і відрізняються безшумною роботою механізму, що є безперечними перевагами даного типу обладнання.

Гідравлічні ліфти ножичного типу

ножичний підйомний стіл

Ножичний підйомник, інша назва: пдйомний стіл  – це вид вантажних ліфтів, що не має несучих конструкцій. Як і два попередні типи підйомних пристроїв, ножичний підйомник може використовуватися в приміщенні і на відкритому просторі. Ножичні гідропідйомники можуть використовуватися в автосервісах для підйому автомобілів, на складах для переміщення важкої великогабаритної продукції, а також в якості вирівнюючої платформи при перевантажувальних роботах. Робота даного пристрою здійснюється за допомогою гідравлічного приводу.

За бажанням Замовника, підйомні платформи можуть бути оснащені додатковими опціями, які дозволять спростити процес роботи з вантажами або підвищити безпеку експлуатації даного пристрою.

Для того щоб купити вантажний ліфт підйомник будь-якого із зазначених типів, зв’яжіться з нашим відділом продажів по телефону, вказаному на сайті. Торгові менеджери допоможуть вибрати відповідне обладнання для вашого бізнесу.

ТД “ПІДЙОМНИКИ УКРАЇНИ” продає ліфти і підйомники під замовлення. Термін виробництва від тижнів. Доставка і обслуговування здійснюється по всій Україні.


Більш детально з даним типом обладнання можна ознайомитися на сайті виробника, на сторінці: «вантажні підйомники».