Підйомне обладнання для магазинів та складів

підйомник для складу

ТД “ПІДЙОМНИКИ УКРАЇНИ” реалізовує підіймальне обладнання українського виробника «КИЇВЛІФТ». Український виробник складського піднімального обладнання ТОВ «Київліфт» є провідним фахівцем в області виготовлення підйомних пристроїв різного призначення. Звертаємо Вашу увагу, що підйомні пристрої і механізми від даного виробника успішно експлуатується більш ніж на 400 об’єктах по всій Україні.

Завод «Київліфт» забезпечив обладнанням безліч магазинів і складів, торгових баз і виробничих підприємств, а також виконав замовлення деяких телеканалів і аеропортів.

підіймальний стіл

Ми займаємося продажем підйомних механізмів зі складу та під замовлення (виготовлення з урахуванням індивідуальних вимог Замовника). У ТД “ПІДЙОМНИКИ УКРАЇНИ” ви можете купити такі типи складського вантажопідйомного обладнання:

  • ножичні підйомні столи;
  • консольні гідравлічні та електромеханічні підйомники;
  • пійдомники шахтного типу.

Всупереч поширеній думці, гідравлічні підйомники вантажні використовується не тільки на складах, а мають досить широку сферу застосування: від великих логістичних комплексів до побутового використання деяких підйомних механізмів в домашніх умовах. Область застосування підйомного пристрою залежить від ряду технічних характеристик і конструктивних особливостей того чи іншого різновиду підйомника.

гідравлічний підйомник

Наприклад часто можна зустріти вантажні підйомники для магазинів біля чорного входу в магазин, де відвантажуються машини з продуктами. Або гідравлічний підйомний стіл в автоцентрі, його помітити складно, так як він розташований в приямку, і побачити його можна тільки під час переміщення автомобілів між поверхами автосалону.

Спеціально для того, щоб ввести в курс наших потенційних Клієнтів, коротко зупинимося на основних особливостях найбільш популярних типів підйомного обладнання, яке ми продаємо.

Ножичний підйомник гідравлічний: переваги покупки

підйомні столи

Ножичний підйомник – це найбільш затребуваний різновид підйомного обладнання. Цей пристрій має просту конструкцію, завдяки чому технічне обслуговування без особливих зусиль може здійснити навіть людина, котра пройшла інструктаж по правилам експлуатації та техніки безпеки. Підйомний стіл-підйомник може мати від двох до п’яти пар ножиць (від їх кількості безпосередньо залежить висота підйому).

Вантажопідйомна здатність стандартних моделей досягає 30 тонн, а висота підйому – до 24 метрів. Підйомний стіл гідравлічний може бути виготовлено на замовлення, індвідуально, під вимоги замовника.

Гідравлічний ножичний підйомник, який має всього одну пару ножиць, називають низкопрофильними підйомними столами. Пристрої з двома і більше пар підйомників механізмів – це високопідйомні столи.

Автомобільний ножичний підйомник може мати побутове застосування, про який ми вже писали вище. Його можна використовувати в домашньому гаражі для обслуговування автомобіля. Зрозуміло, що автомобільні підйомники набули широкого поширення в автосервісах і на СТО і застосовуються для підйому автомобілів.

підйомник гідравлічний

Якщо Ваше підприємство має потребу в постійному підйомі і переміщенні габаритних важких вантажів між поверхами будівлі, то гідравлічні підйомники ножичні стануть ідеальним рішенням для Вас. У тому випадку, якщо у Вас є особливі вимоги до обладнання або ж Ви бажаєте укомплектувати його додатковими опціями, можна замовити підйомник під замовлення.

Аргументи на користь покупки підйомників консольного типу

Оскільки складські підйомники консольні використовуються для транспортування вантажів з невеликими габаритами і відносно невеликою вагою, вони мають не таку високу популярність, як складські підйомники гідравлічні. Однак ця обставина компенсується високою економічністю підйомників консольних.

підйомник консольний

Вантажопідйомність стандартного консольного підйомника становить 10 000 кг. Підйомна висота даного пристрою – до 24 м.

Для монтажу консольного підйомника необхідною умовою є наявність несучої стіни (вона може бути плоскою або виконаною у вигляді приямка). Важливою перевагою консольного типу підйомників є їх система безпеки. Розсувні решітки та підйомні рольставні служать для зручності здійснення навантаження-розвантаження. Сітчасті огорожі забезпечують безпечне транспортування вантажу.

Консольний підйомник вантажний, на відміну від інших різновидів складського обладнання, здатний переміщатися не тільки по вертикальній, але і по похилій, вертикально-похилій і навіть по складній траєкторії. Якщо визначальним фактором для Вас є маневреність, то Ваш вибір – вантажний підйомник консольний.

Переваги покупки підйомного пристрою шахтного типу

Шахтний підйомник – це вантажна підйомна платформа, яка розташовується усередині самонесущої шахти (звідси назва «шахтні підйомники») на вертикальних направляючих. Матеріалом для шахти служить металевий прокатний профіль. Завантаження-вивантаження може здійснюватися з двох сторін.

підйомник шахтний

Висота підйому шахтного підйомника в стандартному виконанні досягає 18 метрів, а вантажопідйомна здатність може складати до 5 000 кілограмм.

Якщо пріоритетними для Вас є не надто висока собівартість підйомного пристрою і невибагливість в обслуговуванні, то підйомник шахтного типу підійде Вам якнайкраще.

Ми ознайомили Вас з основними особливостями і характеристиками поширених типів підйомних пристроїв, але для грамотної покупки необхідно більш детально розібратися в параметрах Вашого майбутнього обладнання. Для цього Ви можете прочитати докладний опис на нашому сайті і зробити вибір самостійно або звернутися в наш відділ продажів і проконсультуватися у фахівців в даній сфері.

Виробництво підйомних столів для складу

Всі без винятку вантажні підйомники для складу, постачанням яких ми займаємося, виготовляються з комплектуючих високої якості. Також підйомні механізми і гідравлічні підйомники для складу проходять безліч ретельних перевірок і випробувань в заводських умовах.

Вантажні ліфти підйомники від заводу-виробника «Київліфт» виготовляються відповідно до діючих технічних умов (ТУ) та оснащуються надійною системою безпеки. Вироби володіють повним пакетом необхідних документів та чинним сертифікатом якості УкрСЕПРО.

ножичні підйомники

Кожен гідравлічний стіл підйомник відправляється на склад вже готовим до експлуатації, оскільки в процесі виробництва підйомники перевіряються на міцність і вантажопідйомність.

Ми гарантуємо зручність і безпеку експлуатації підйомників для складу та магазину, а також тривалий термін служби обладнання. Як правило, стандартний термін експлуатації наших підйомних механізмів становить від 7 років.

Ми маємо в своєму розпорядженні широкий асортимент продукції. Зі складу готових одиниць підйомного обладнання можна купити гідравлічний підйомник ножичний.

підйомник вантажний

Чому варто купити гідравлічний підйомник у нас

Існує ряд наступних переваг на користь покупки підйомників у нашій компанії:

  • наші вантажні ліфти підйомники відповідають вітчизняним і міжнародним стандартам якості;
  • можливість додавання додаткових опцій за бажанням Клієнта;
  • гідравлічні підйомники надійні та довговічні;
  • висока ремонтопридатність підйомних пристроїв;
  • стіл підйомний гідравлічний не чутливий до температурних перепадів та інших впливів навколишнього середовища;
  • тривалий термін гарантії;
  • гідравлічні підйомники ціна конкурентна і якість на вищому рівні.

Складський підйомник: ціна, продаж і доставка

Купити гідравлічний підйомник від українського виробника Ви можете у нас, зателефонувавши по телефону, який вказаний на сайті. Торгові менеджери дилерської компанії ТД “ПІДЙОМНИКИ УКРАЇНИ” нададуть Вам гідний сервіс і не тільки прояснять всі питання щодо підйомних механізмів, а й допоможуть вибрати найбільш підходящий і вигідний пристрій і його конфігурації для Вашого бізнесу.

Ми самостійно здійснюємо монтаж і гарантійне обслуговування в найкоротші терміни.

Наша компанія доставляє готові вироби в Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу, Херсон, Запоріжжя, Львів та інші міста України (і в невеликі районні центри), а також в найближчі країни колишнього СНД.