Вантажні підйомники

Вантажні підйомники – це підйомні механізми, призначені для підйому/переміщення важких вантажів на підприємствах різної спрямованості. Використовуються для підвищення ефективності робочих процесів і полегшення ручної праці персоналу. Обрати й купити:

Підйомник вантажний: сфера використання

На сьогоднішній день, вантажний підйомник широко поширюється в таких галузях:

  • виробничі підприємства (за допомогою підйомних механізмів здійснюється транспортування сировини, запчастин, а також готових виробів між відділами підприємства або для поставки продукції на фабрики і заводи);
  • складські приміщення та оптові бази (вантажні підйомники для складу дозволяють механізувати і прискорити вантажопідйомні процеси, а також заощадити на заробітній платі для працівників: один підйомний пристрій замінює собою кілька пар робочих рук; крім того, складські підйомники значно підвищують товарообіг на складі);
  • торгові підприємства: магазини, супермаркети, гіпермаркети (підйомні столи і платформи дозволяють піднімати партії товару на необхідний поверх);
  • кафе і ресторани (в даній сфері підйомне устаткування може використовуватися не тільки для здійснення вантажно-розвантажувальних робіт, а й для транспортування готових страв між рівнями приміщення; малий вантажний ліфт підійде для доставки страв на необхідний поверх, що набагато ефективніше, ніж носити страви для відвідувачів по сходах);
  • автосервіси і СТО (на даних об’єктах автомобільний ножичний підйомник, як правило, використовується для діагностики і обслуговування автомобільного транспорту, а також для здійснення розвал-сходження автомобіля).

вантажний підйомник для складу

Класифікація вантажних підйомників

Залежно від вантажопідйомної здатності, виділяють наступні види підйомного обладнання:

Малі вантажні підйомники (вони ж: сервісні, технічні)

Розраховані на транспортування вантажів порівняно невеликої маси: від 5 до 250 кг. Використовуються найчастіше в ресторанах (кухонні або ресторанні підйомники) і невеликих торгових центрах або малих складських приміщеннях.

В обладнання даного типу монтується приводний механізм, що складається з мотор-редуктора і паралельних роликових ланцюгів, які також можуть бути замінені тросовою системою при підйомі вантажу на невелику висоту.

Малий вантажний підйомник може оснащуватися додатковими опціями, такими як: вертикально-розсувні або підйомно-секційні двері, світлова індикація, поповерхова система управління та ін.

Вантажні ліфти з великою вантажопідйомністю

Вантажний підйомник для складу з великою вантажопідйомною здатністю розрахований на переміщення вантажів вагою від 250 до 30000 кг. З його допомогою відбувається транспортування автомобілів, верстатів, конвеєрів та інших важких вантажів.

Дані вантажні ліфти підйомники також можуть бути обладнані додатковими опціями, в залежності від побажань Замовника.

вантажний підйомник

Типи вантажних підйомників

Існує кілька основних типів вантажних підйомних пристроїв, серед них:

Вантажний підйомник шахтного типу

вантажний підйомник шахтний

Перевагою шахтного підйомника є відсутність потреби в зведенні монолітного каркаса для зовнішнього огородження, а також той факт, що завантаження може здійснюватися з 1 або з 2 сторін;

Ножничний гідравлічний підйомник вантажний

гідравлічний вантажний ножичний підйомник

Підйомники ножничні вантажні відмінно підходять для транспортування важких габаритних вантажів на порівняно невелику висоту. Завантаження на даний підйомник може здійснюватися з будь-якої з чотирьох сторін. Підйомники-ножичні прості в експлуатації і технічному обслуговуванні;

Вантажний підйомник консольного типу

консольний підйомник вантажний

Вантажні підйомники консольні призначені для транспортування вантажів, що мають невеликі габарити і відносно невелику вагу. Навантаження продукції на вантажну платформу може проводитися з однією, двох або трьох сторін. Монтаж підйомного пристрою може здійснюватися в приміщенні і за його межами.

Гідравлічний вантажний підйомник: ціна, продаж, доставка

В ТД “ПІДЙОМНИКИ УКРАЇНИ” Ви можете купити вантажний підйомник ножичний, консольний або шахтний. Ми продаємо надійне обладнання з тривалим терміном гарантії.

Виробництво вантажних підйомників знаходиться в Київській області, Україна. Там же є складський запас готової продукції. На місці можна, за попереднім записом, подивитися та придбати гідравлічні вантажні підйомники ножичні.

Ціна на підйомник для вантажів залежить від ряду параметрів, основні: вантажопідйомність, висота підйому і габарити платформи. Гарантія на всі вироби від 36 місяців.


Більш детально можна вивчити вантажний підйомник для складу, на сайті виробника, на сторінці: вантажні підйомники.