Складські підйомники

Підйомник складський – це складське устаткування, яке використовується для підйому і переміщення вантажів/товарів/продукції у вертикальній площині, для транспортування вантажів між поверхами будівлі, а також для вирівнювання висот між рівнями підлоги і кузова вантажного автомобіля при навантажувальних роботах. Оберіть тип обладнання або зателефонуйте нам:

Якщо Ви вирішили купити підйомник для складу, ми рекомендуємо Вам обрати із запропонованого. Не можете визначитися – радимо зателефонувати в наш відділ продажів або ознайомитися з властивостями підйомного обладнання для складу, в порядку їх популярності.

Ножичний підйомник складський

ножичний підйомник для складу

Ножичний підйомник (він же: підйомний стіл) – це найпопулярніший підйомний механізм для складу. Дана обставина пояснюється не тільки простотою його конструкції, але і високим рівнем надійності пристрою. Гідравлічні підйомники для складу включають в себе підйомну платформу, на якій розміщується вантаж при підйомі, ножичний підйомний механізм (від двох до п’яти пар ножиць), а також гідравлічний циліндр і систему безпеки.

Підйомники ножичного типу для складу в стандартному виконанні здатні піднімати вантажі вагою до 30 тонн на висоту до 12 метрів. Швидкість підйому майданчика при цьому може складати до 0,15 м/с. Значних капіталовкладень в технічне обслуговування даного вантажопідйомного механізму не потрібно.

Вагомими причинами для того щоб купити ножичний підйомник для складу, є безпека даного обладнання і полегшення з його допомогою ручної праці персоналу.

Шахтний підйомник для складських приміщень

шахтний підйомник складський

Вантажні підйомники для складу шахтного типу мають більш високу вартість, ніж підйомники ножничні, чим і пояснюється не така висока популярність шахтних підйомних пристроїв.

Не дивлячись на відносно дорогий монтаж, шахтний вантажний підйомник для складу дуже практичний і є незамінним обладнанням при підйомі вантажів на висоту третього поверху (і вище).

Принцип дії: вантаж вертикально переміщується між поверхами у вантажній кабіні (кліті). Вантажопідйомна здатність шахтного підйомника, як правило, не перевищує 5 тонн, а висота підйому вантажу сягає до 18 метрів.

Шахтні підйомники складські мають надійну систему безпеки для запобігання виникненню аварійних ситуацій. Шахтний складський підйомник включає в себе наступні захисні елементи:

  • уловлювачі, що спрацьовують у разі обриву троса;
  • блокування кнопок, яке дозволяє уникнути виклику ліфта при відкритих дверях;
  • електромагнітний блок дверей шахти підйомного пристрою.

Консольні складські підйомники

консольні підйомники складські

Підйомники для складу консольного типу прості в керуванні та виробництві. На відміну від попередніх двох різновидів складського піднімального устаткування, консольний підйомник складський здатний переміщатися по таким траєкторіях:

  • по похилій;
  • по вертикально похилій;
  • по складній траєкторії (індивідуальна траєкторія для кожного механізму).

Вантажні консольні підйомники для складу можуть монтуватися як в приміщенні, так і зовні на відкритому просторі. Ціна консольного підйомника Вас приємно здивує.

Складські підйомники: ціна, продаж і доставка

Купити складський підйомник (ножичний, шахтний або консольний) Ви можете, звернувшись до нас за телефоном, вказаним на нашому сайті. Ми продаємо якісне обладнання, яке має тривалий термін експлуатації (розразхунковий – 7 років).

Гарантія на підйомник гідравлічний для складу і інше вантажопідйомне обладнання надається на термін від трьох років (36 календарних місяців).


Більш детально ознайомитися з даним типом обладнання можна на сайті виробника, на сторінці: «складські підйомники».